puma
Meny:

Ochrana osobných údajov

Privacy Záruka

Vždy se klade velký důraz na vaše soukromí a jednat tak, aby chránit vaše osobní údaje. Nemáme k pronájmu, sdílet nebo prodávat informace třetím stranám nebo jiných osob, ani používat osobní údaje k jinému účelu než jeho zamýšlené použití důvodu.

Privacy Závazek

(1) Je nám zajistí, že se nám podaří vaše osobní údaje bezpečně a uvážlivě a bude používat pouze vaše osobní údaje, kdy je nutné, abychom vám mohli poskytnout službu nebo provádět jiné nezbytné podnikatelské činnosti a aktivity.

(2) první získáme váš souhlas, pokud budeme používat informace pro účely nesouvisející s námi poskytovaných služeb.

(3) Vždy budeme používat zákonné a spravedlivé prostředky shromažďování osobních informací, a nikoli v nepřiměřeně dotěrným způsobem.

Bezpečnostní záruky

Nechceme tolerovat žádný druh podvodu plastovou kartou! My vynakládá veškeré úsilí, aby zajistily, že váš nákup zkušenosti na našich webových stránkách, je v bezpečí. Ty jsou plně chráněni při nákupu na našich stránkách. Proces placení je chráněn průmyslový standard šifrování mezi prohlížeči zákazníka a naše stránky, a znovu mezi naše stránky a platební brány. Vše, co může zaručit, že nikdo nemůže zachytit své kontaktní údaje ve formě plastové karty.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se těchto Zásad ochrany osobních údajů, kontaktujte nás.
Späť
Vaša IP adresa je: 54.90.237.148